Dane kontaktowe

Major Facility Management sp. z o.o.
Bielsko-Biała 43-300 | ul. Partyzantów 49
Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej | KRS 0000634471 | NIP 547 21 64 533 | REGON 365256314 | Kapitał zakładowy 5000 PLNPodanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu i przedstawienia oferty. Współadministratorami danych osobowych są Murapol Real Estate S.A. z siedzibą w Bielsku-Białej, ul. Partyzantów 49, 43-300 Bielsko-Biała, Home Credit Group Finanse i Nieruchomości sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku – Białej, przy ul. Partyzantów 49, 43-300 Bielsko – Biała oraz Major Facility Management Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku – Białej, przy ul. Partyzantów 49, 43-300 Bielsko – Biała.


Dane będą przetwarzane do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora lub stronę trzecią, to jest do celów marketingu bezpośredniego dotyczącego oferty Spółek z Grupy Murapol.Podając adres e-mail wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowej dotyczącej oferty Spółek z Grupy Murapol za pomocą środków komunikacji elektronicznej. Podając numer telefonu wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji handlowej przy użyciu telekomunikacyjnych urządzeń końcowych
i automatycznych systemów wywołujących.


Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. W sprawach związanych z danymi osobowymi prosimy o kontakt pod adresem: iod@murapol.pl.
Więcej informacji w Polityce prywatności.