O nas

Spółka Major Facility Management Sp. z o.o. należy do Grupy Kapitałowej Murapol, która od 19 lat realizuje projekty mieszkaniowe na terenie całej Polski.
Grupa Murapol jest jednym z wiodących deweloperów w Polsce. Realizuje przedsięwzięcia deweloperskie w 15 miastach – Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Trójmieście, Łodzi, Katowicach, Toruniu, Gliwicach, Tychach, Siewierzu, Mikołowie, Wieliczce. W trakcie 19 lat dotychczasowej działalności GK Murapol wykonała ok. 120 inwestycji, w których powstało niemal 15,8 tys. lokali zamieszkiwanych już przez ponad 47,3 tys. osób.
Główne aspekty działalności spółki Major Facility Management obejmują:

  • obsługę posprzedażową klientów dokonujących zakupu nowych mieszkań oferowanych przez GK Murapol
  • wsparcie procesu zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi odbywającego się na poziomie wspólnot mieszkaniowych na terenie całej Polski.

Oferta spółki Major Facility Management obejmuje ponadto kompleksowe zarządzanie całymi obiektami komercyjnymi będącymi w posiadaniu holdingu Murapol, a także zarządzanie najmem nieruchomości – począwszy od przygotowania mieszkań do wynajmu, szukania i selekcjonowania najemców, po ich rozliczanie.